Новини

Кривдник Зініна готовий стати адвокатом Зеленського

Народний депутат України Ілля Кива, який розбив писок чернігівському аферисту Дмитру Зініну, склав іспит на адвоката та заявив, що буде захищати Зеленського, коли той опиниться на лаві підсудних.

Днями Ілля Кива склав іспит на адвоката, чим вкотре викликав до себе неабиякий інтерес. На запитання журналістів “Навіщо він став адвокатом?” відповів: “Будучи християнином та маючи християнські чесноти, я прекрасно розумію, що найближчим часом, коли Зеленський буде сидіти на лаві підсудних, то президенту знадобиться допомога. Допомога заблудшій вівці, яка може бути і не зі зла, а через відсутність розуміння і професіоналізму, зробила ті помилки за які прийде покарання. Так от, я будучи християнином буду захищати Володимира Зеленського в суді. Адже кожна людина має право на захист. Бо в нашій країні, в першу чергу, є презумпція невинуватості і ми маємо навчитися прощати і захищати ближніх”.

Нагадаємо, у 2018 році один з власників “чорнушного” сайту “Новини Чернігівщини” Дмитро Зінін, він же Петро Гайовий, був побитий Іллєю Кивою, після того як був спійманий на розкраданні партійних коштів «Соціалістичної партії України».

Більше історій з життя боржника та афериста Дмитра Зініна ви можете прочитати в матеріалі за посиланням.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вгору