Новини

Наступного тижня прогнозують різке збільшення хворих на коронавірус – заява міністра

Якби в Україні не було введено посилені протиепідемічні заходи з 8 по 24 січня, то незабаром довелося б вводити ще більш жорсткий карантин.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це сказав міністр охорони здоров’я Максим Степанов під час традиційного брифінгу в суботу.

Глава МОЗ нагадав, що період введення посилених карантинних обмежень з 8 по 24 січня збігається з завершенням інкубаційного періоду у людей, які потенційно заразилися під час новорічних свят.

“Під час святкувань відбулося активне переміщення населення на території України і за її межами. Люди відвідували родичів в регіонах, відпочивали в рекреаційних зонах – це санаторії, курорти. Через регіональні переміщення збільшився ризик поширення інфекції на всіх територіях. Як наслідок, ми прогнозуємо збільшення, іноді в деяких регіонах різке збільшення кількості інфікованих, які будуть, в тому числі, джерелом інфекції для оточуючих і складуть епідемічну небезпеку. Зараз головне завдання держави – не допустити наступної хвилі заражень від тих, хто вже заразився під час новорічних свят”, – повідомив міністр.

“За прогнозами, вже на цьому тижні почнеться зростання кількості захворювань. Ми не можемо допустити, щоб це була чергова, дуже сильна хвиля COVID-19”, – додав Степанов.

Нагадаємо, з 8 до 24 січня включно в Україні посилюються карантинні обмеження, введені у зв’язку з епідемією коронавірусу.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вгору