Новини

“Пацан до успіху йшов”. Хто і як допомагає депутату Іванову йти кар’єрними сходами

Останнім часом пішли чутки про відставку декількох голів обласних державних адміністрацій. Про це писали в виданні РБК посилаючись на поінформоване джерело в оточенні президента Зеленського. І хоча в Чернігові ситуація стабільна і голова ЧОДА впевнено сидить у своєму кріслі, однак вже з’являються самопроголошені претенденти на губернаторське крісло. 

Зокрема, бажає зайняти місце голови ЧОДА депутат Чернігівської обласної ради від “Слуги народу” Дмитро Іванов. 

Той самий Іванов, який вже роками розповідає, що його повинні от-от призначити головою Чернігівської ОДА. І нині ці воскреслі амбіції дивним чином співпали з рядом брудних замовних публікацій проти Анни Коваленко на сайті “Новини Чернігівщини”.

Взагалі у Дмитра Іванова якась нездорова тяга до головування. Тільки за 2020 рік він подавався: на Голову державної податкової служби, а ще на Голову державного агентства з енергоефективності та енергозбереження, а також на посаду Голови архітектурно-будівельної інспекції України. Крім того, він хотів стати членом Рахункової палати, але ні в голови, ні в члени його не беруть. 

Декларація Дмитра Іванова на посаду Голови державної податкової служби України

Декларація Дмитра Іванова на посаду Голови державного агентства з енергоефективності та енергозбереження

Декларація Дмитра Іванова на посаду Голови архітектурно-будівельної інспекції України

Декларація Дмитра Іванова на посаду члена Рахункової палати

Та, як вихваляв себе сам депутат в одному з передвиборчих інтерв’ю, то він впертий та наполегливий. А ще велика справа – візуалізація мрій. Тому Дмитро Іванов вже пробрався у таке бажане для себе місце – Чернігівську обласну державну адміністрацію і зробив собі фото на сайт ОДА. Однак зробив він це, як завжди, не дуже культурно – заліз на стільчик у вуличному взутті. 

І плювати він хотів на державне майно – головне задовольнити свою забаганку.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Та що ми знаємо про цього кумедного персонажа?

Судячи з його офіційної біографії, то у 2010 році він отримав свою першу роботу в органах державної влади, став начальником юридичного відділу Чернігівської обласної ради. 

За часів Івашка значився радником голови ЧОДА. Здобутки його на цій посаді невідомі, але тим не менш в березні 2015 його беруть на роботу в Прилуцьку міську раду. Варто зазначити, що і тут пропрацював Дмитро Іванов не довго. Його попросили на вихід не тільки з міської ради, а й з партії “Батьківщина”, членом якої він був на той момент. 

Чому його вигнали з Прилуцької міської ради достеменно невідомо. Але його звільнення ніяк не помітили прилучани. Як кажуть, не зміг себе проявити, звинувативши у своїх невдачах очільницю Прилук та керівництво “Батьківщини”. Тож вже на наступних виборах він став “Слугою народу”.

Нині в обласній раді Дмитро Іванов входить до постійної комісії з питань економічного розвитку, інвестиційної діяльності та здійснення державної регуляторної політики

На що живе Іванов?

У декларації депутат вказує дві земельні ділянки в Чернігівській області та автомобіль марки Хонда, придбаний у 2019 році. Готівкою він тримає 7 тисяч євро, 3,5 тисячі доларів та 100 тисяч гривень.

Він є власником ТОВ “Фламінго Фарб”, яке займається виробництвом фарб, лаків, друкарської фарби та мастик. Зареєстроване воно в Чернігові за адресою: проспект Перемоги, 95. 

Хто допомагає Іванову здійснити його мрії?

Єдиним ресурсом, який активно висвітлює діяльність Дмитра Іванова  – це вже згаданий нами сайт “Новини Чернігівщини”. 

Цей сайт веде скандальний аферист Дмитро Зінін. У Фейсбуці він підписаний як Петро Гайовий. 

Колишній представник “Комуністичної партії України” Дмитро Зінін нині заробляє тим, що публікує на сайті “Новини Чернігівщини” відверто “чорнушні” матеріали про політичних діячів області. Виключенням є тільки вже згаданий депутат Іванов. 

За даними наших джерел, Іванов є співвласником сайту “Новини Чернігівщини”. Спільними є і інші бізнеси Дмитра Іванова та Дмитра Зініна. 

Зокрема, компанія Іванова ТОВ “Фламінго фарб”, зареєстрована за тією ж адресою, що і фірма Зініна – ТОВ “ДІЗІКОМ”, яка займається будівельними та монтажними роботами.

Посилання на реєстр.

Посилання на реєстр.

Невідомо, якими є здобутки Зініна в будівельному бізнесі, але беззаперечним є його талант робити борги. Як відомо, Зінін винен гроші половині Чернігова та десяткам банків, але і у відносинах з державним бюджетом він не зраджує собі. 

Ознайомитись з боргами Зініна можна у державному реєстрі боржників за посиланням.

Нині ж партнери Іванов та Зінін націлились на новий проект – тендер ОДА “Реставрація пам’ятки архітектури місцевого значення будівлі “Кінотеатр ім. Щорса”. Сума немаленька – 52 мільйони гривень, яку спритні ділки хочуть “розпилити”. 

Саме цим пояснюються “чорнушні” публікації на сайті “Новини Чернігівщини” проти начальника Управління капітального будівництва ЧОДА Богдана Кривенка. Таким шантажем вони наївно сподіваються отримати цей ласий шматок у розмірі 52 мільйонів гривень.

Загалом, це ще далеко не всі витівки, зв’язки та афери депутата Чернігівської обласної ради Дмитра Іванова. Ще дві будівельні компанії, записані на близьку до нього людину, стануть чудовим продовженням історії про цього кумедного персонажа.

Чекайте незабаром…

*Погляд

Публікації в рубриці “Погляд” не є редакційними статтями і відображають винятково точку зору автора. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вгору