Новини

Прилучани голосують за котів

Визнати вуличних котів частиною екосистеми міста запропонувала Ніна Воротнікова. Таку електронну петицію жінка зареєструвала на сайті Прилуцької міської ради сьогодні, 28 травня.

Поки що голосів на підтримку даної ініціативи як кіт наплакав. А тварини, до речі, виконують вкрай важливу функцію – вони знищують гризунів, які є переносниками багатьох інфекцій.

Суть петиції полягає в тому, щоб “дозволити котам вільно жити та пересуватися в підвалах, горищах та інших місцях їхнього постійного перебування”, а також “заборонити їх переслідування та вбивства”.

Для підтримки вусатих необхідно зібрати всього сто голосів. Потім міський голова направить звернення на розгляд постійної депутатської комісії. Якщо депутати нададуть позитивний висновок, міський голова визначить, до чиєї компетенції належить це питання: виконавчого комітету чи міської ради.

Розгляд проекту рішення відбудеться на найближчому засіданні відповідного органу місцевого самоврядування. Інформацію про результати розгляду електронної петиції надішлють автору, а також оприлюднять на офіційному веб-сайті Прилуцької міської ради.

Сервіс електронних петицій діє у Прилуках із 2016 року. За цей час лише одна з них набрала сто голосів і в середу, 29 травня, має бути розглянута депутатською комісією. З метою створення відкритого громадського простору біля Центру науково-технічної творчості (СЮТу) її зареєстрував депутат Артем Рожко.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вгору