Новини

Скандал зі шкільними підручниками в Прилуках. Батьків змушують купувати книги?

Освітній скандал розгорівся в Прилуках через нестачу підручників у кількох школах міста. Відповідне повідомлення зробила одна з мам в спільноті “Підслухано Прилуки”.
На батьківських сборах в школі в Прилуках, нас, батьків, було повідомлено про нестачу підручників для наших дітей, мовляв дітей знову в школі багато і всім підручників не вистачає, тож ви маєте їх купувати за власний рахунок. Управління освіти, яке своєчасно не провело якісну роботу в результаті чого наші діти залишилися без навчального матеріалу, а саме, підручників, які мали закуповувати за рахунок бюджету, тобто наших податків, а не казати батькам повторно оплачувати чиїсь недопрацювання, бо кожного року відділ освіти та мер города звітує про збільшення видатків на освіту, а підручників як не вистачало, так і не вистачає, знову їдьте та купуйте, бо то ж для ваших дітей……… скільки вже можна?”, – написала Оксана Любченко.
В коментарях під цією публікацією відгукнулися батьки з кількох шкіл міста. Зокрема, нестача підручників, за їхніми словами, є у школах №7 та №14.
Також прилуччани почали висловлюватись щодо причини відсутності підручників на момент початку навчального року в школах міста.
Так, Олег Левченко написав, що ймовірною причиною відсутності підручників може бути і досі не прийнятий бюджет міста. Однак у відповідь на його коментар інша користувачка зазначила, що “кожного року”?
Знайшлися й ті, хто став на захист місцевої влади.
Ми спробували отримати офіційний коментар з приводу цієї ситуації у відділі освіти Прилуцької міської ради, однак там слухавку ніхто так і не взяв. Вочевидь, про робочий час там нічого не знають.
Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вгору