Новини

Стежки довкола ринку вимостять плиткою

Прилеглу до центрального ринку територію з боку площі Іоасафа Бєлгородського вимостять тротуарною плиткою, встановлять освітлення, лави та вдосконалять газони. Таке рішення погодив виконавчий комітет Прилуцької міської ради на останньому засіданні.

Схема благоустрою була затверджена ще наприкінці березня, але профінансувати зміни ТОВ «Центральний ринок 1» не мало змоги. До питання повернулися, віднайшовши інвестора. Ним стала благодійна організація Анатолія Мирошниченка «Благовіст – Чернігівщина».

Зміни стосуються території від собору Різдва Пресвятої Богородиці (українська церква) до в’їзду на ринок (поблизу пам’ятника Іоасафу Бєлгородському) вздовж огорожі.

Директор ТОВ «Центральний ринок 1» Олексій Гавриш та начальник управління містобудування та архітектури міської ради Віктор Тесленко зазначають, що переживати з приводу пліток про можливе збільшення таким чином території ринку не варто. Благоустрій відбудеться згідно з схемою, яка ґрунтується на вже витоптаних прилучанами стежками довкола ринку.

 

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вгору