Новини

Україною прокотилася хвиля протестів через подорожчання комунальних тарифів

Одразу в кількох областях України відбулися мітинги проти підвищення комунальних тарифів. На акції протесту вийшли у Харкові, Миколаєві, Полтаві та Кривому Розі. Про це повідомляє Громадське.

На Харківщині близько 50 людей перекрили дорогу в смт Високий Харківського району. Учасники мітингу крокували пішохідним переходом та раз на 15 хвилин пропускали машини. Люди невдоволені зростанням цін на газ та його доставку.

У Миколаєві біля входу в будівлю міської ради зібралося понад 100 місцевих жителів, пише видання «Новости N». Протестувальники вимагають від влади не підвищувати ціни на газ, воду та електроенергію. Від міськради мітингувальники рушили до Інгульського мосту, щоб перекрити рух. Там правоохоронці розігнали демонстрантів.

У Кривому Розі місцеві жителі під будівлею міськради вимагали від влади зберегти тарифи, які діяли до 1 січня 2021 року.

У Полтаві акція протесту відбувалась через подорожчання постачання газу. Правоохоронці частково обмежили рух трасою Київ-Харків в межах міста.

Як повідомляє видання «Полтавщина», місцеві жителі перекрили дорогу, крокуючи пішохідним переходом. У суботу, 9 січня, акція протесту також відбувалась на площі перед Полтавською ОДА та поблизу міськради Полтави.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вгору