Новини

«Весело бере, сумно віддає». Що відомо про боржника та афериста Дмитра Зініна?

Ми вже писали про те, як працює на Чернігівщині сфера «чорного піару» та «замовних публікацій» в матеріалі “Пацан до успіху йшов”. Хто і як допомагає депутату Іванову йти кар’єрними сходами, яка викликала неабиякий інтерес, тож продовжуємо цю тему.

Нині більш детально розкриємо персону партнера Дмитра Іванова – його довіреного «чорнушника» Дмитра Зініна.

Дмитро Зінін, він же Петро Гайовий, заробляє на життя тим, що поширює «чорнуху» про людей, які не подобаються його боссу – Дмитру Іванову.

Їх спільна помийна яма під назвою “Новини Чернігівщини” публікує замовні матеріали з наклепом на політиків області та прославляє єдину персону – вже згаданого Дмитра Іванова. При чому робить іноді це ексклюзивно, до того як це стає відомо широкому загалу.

Так сталося, наприклад, з представленням Дмитра Іванова заступником голови ОДА. Вчора, 6 вересня, голова ОДА В’ячеслав Чаус представив Дмитра Іванова як свого заступника, а помийка “Новини Чернігівщини” ще за чотири дні до того – 2 вересня вже написала про призначення Іванова.

Якщо придивитися до матеріалів цієї «помийки», то, дійсно, крім Іванова там позитивно ні про кого не пишуть:

Дуже не любив Зінін вже екс-голову ЧОДА Анну Коваленко. В чому він її тільки не звинувачував. Однак, тільки-но співвласник сайту “Новини Чернігівщини” Дмитро Іванов став радником-заступником вже нинішнього очільника ОДА Чауса, то рубрика “корупція”, яку Зінін наповнював фейковими новинами про обласну адміністрацію, почала пустувати.

А оскільки причетність Іванова до вже згаданого сайту стала загальновідомою, а бажання «злити» Чауса нікуди не поділося, то мочити нинішнього очільника ЧОДА Чауса вирішили на іншій території, на новій Фейсбук-сторінці Зініна «Душа Чернигова».

За нехитрим задумом Іванова через розповсюдження таких матеріалів, зокрема, на цій сторінці, він зможе в потрібний момент сісти в крісло губернатора замість вже «зап’ятнаного в корупції» та «зв’язках з Атрошенком» Чауса.

Партнери по-бізнесу і не тільки

Іванова та Зініна об’єднує не тільки помийна яма «Новини Чернігівщини», вони є партнерами в бізнесі.

Зокрема, компанія Іванова ТОВ “Фламінго фарб”, зареєстрована за тією ж адресою, що і фірма Зініна – ТОВ “ДІЗІКОМ”, яка займається будівельними та монтажними роботами.

Посилання на реєстр.

Посилання на реєстр.

Разом вони постійно реалізовують дрібні підряди в будівельній сфері.

Нині ж партнери націлились на новий проект – тендер ОДА “Реставрація пам’ятки архітектури місцевого значення будівлі “Кінотеатр ім. Щорса”. Сума немаленька – 52 мільйони гривень, яку вони хотіли “розпилити”. Зараз цей тендер відмінили.

Також спільним надбанням є мережа ботів, через яку поширюють негативну інформацію про тих чи інших політиків.

Як дають, то бери, якщо б’ють, то біжи

Дуже часто Зінін «отримує на горіхи» за свою «чорнушну» діяльність. Іноді подовгу зникає з міста, коли його розшукують «щоб поспілкуватися» люди, яких він оббріхав.

Нещодавно він тікав з міста, після того як на помийці “Новини Чернігівщини” вийшла стаття про відому чернігівчанку, екс-народну депутатку Анну Романову, в якій він її звинувачував у розвитку секс-туризму в Україні та в тому, що вона, нібито, отримала свої посади через ліжко.

Після цього до Чернігова приїхали спортивні хлопці з Києва, щоб зловити Зініна і по-чоловічому покарати його за бруд на адресу дівчини. Тоді він чудом встиг втікти та півтора місяці переховувався за межами міста.

Більш драматично для Зініна закінчилась кар’єра соціаліста – від кулаків Іллі Киви втікти не вдалось.

Найвищим досягненням в політичній кар’єрі Дмитра Зініна стало очолення ним Чернігівської обласної організаціїї СПУ. Здавалося б, ось воно щастя – працюй, заробляй, може, навіть пройдеш кудись в депутати. Але природа бере своє – Зінін крав майже всі гроші, які виділялися на партію.

Інформація про розкрадання партійних коштів швидко дійшла голови партії Іллі Киви і він викликав Зініна до Києва. Зінін мало того, що запізнився на призначений час та ще й почав нахабно розказувати, що гроші він не крав, а все, нібито, витрачав на партію.

Кива не з тих людей, хто готовий бути «лохом», тож гаряче приклав до Зініна грубу пролетарську силу і добряче розбив йому морду.

Дорогою до Чернігова Зінін весь час скиглив, постійно розглядаючи свій розбитий писок і відсутність кількох зубів у фронтальну камеру телефону.

Загоївши рани та вставивши зуби на вкрадені у Киви гроші, Дмитро Зінін продовжив займатися своїм небезпечним ремеслом. Дурня, як-то кажуть, життя нічому не вчить.

Як позича, то не стісняється, а як віддавати, то ховається

Якщо раптом ви знайомі з Зініним, він тяготить вас своєю «дружбою» і ви хочете, щоб він нарешті відчепився, то дайте йому гроші в борг і він зникне з вашого життя назавжди. За своє довге життя він «кинув» вже майже половину Чернігова, позичивши гроші та так і не віддавши їх.

Але він не цурається робити борги і перед банками, сподіваючись їх так само «кинути». Проблема в тому, що з банками цей номер не проходить, тож шукають його не тільки герої публікацій, а й колектори найняті комерційними банками.

Так само в фейсбук групах Чернігова часто публікують повідомлення від людей, які теж шукають Дмитра Зініна. Дійшло до того, що людей з якими він перетинався на виборах, реєстрував спостерігачами або членами ДВК, він вказував своїми «поручителями» в конторах, типу «Швидкогроші». Нещасні люди навіть не знали звідки ця біда, а банки вже вимагають від них погасити численні кредити.

Звісно, це далеко не всі афери Дмитра Зініна, але подальші історії читайте в наступних публікаціях.

*Погляд

Публікації в рубриці “Погляд” не є редакційними статтями і відображають винятково точку зору автора. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вгору