Статті

П’ять способів відкладати гроші непомітно

465 гривень на місяць без турбот

Цей щоденний спосіб – своєрідний квест для формування звички. Він не вдарить по кишені, бо за щоденними витратами ми навіть не помічаємо таких маленьких сум. Їх відкладати зовсім не шкода. Спробуйте в перший день відкласти 1 гривню, на другий – 2 гривні, на третій – 3 гривні і так до кінця місяця. Через тридцять днів у скарбничці опиниться 465 гривень. Процедуру можна повторювати щомісяця. У кінці року ви не помітите, як накопичите більш ніж 5 тисяч гривень.

13780 гривень – можливо!

За цією системою можна відкладати гроші щотижня. 1 рік — це 52 тижні. У перший тиждень відкладіть всього 10 гривень. У другий — 20, на третій — 30… І в останній тиждень у вас буде 13780 гривень. Складно повірити в таку цифру, коли перший внесок був усього 10 гривень.

Але підготуйтесь до того, що під кінець системи потрібно буде відкласти 520 гривень, тобто 130 гривень на кожен день завершального тижня.

Якщо 10 гривень — великий крок, зробіть 5 (тоді вийде 6890 грн). Навіть єдина відкладена у перший тиждень гривня в кінці року принесе 1378 гривень — теж непогано.

Копійчаний закон (100 гривень)

Поставте біля вхідних дверей свого будинку глибоку непрозору вазу. Щоразу заходячи в дім, витрушуйте в неї копійки зі своїх кишень та сумок. Нехай так вчиняють усі члени родини. Звісно, через місяць кожному вдасться накопичити різну суму, але вона точно буде не меншою від 50 гривень. У моїй сім’ї з двох чоловік виходить зібрати 100. А ваза слугує скарбничкою: вона досить глибока, має широке горлечко (копійки можна закидати жменями й витрушувати без зайвого клопоту), слугує декоративним предметом і зовсім непомітна (сторонні не додумаються, що там лежать гроші).

Розумна програма (300-500 гривень)

Зарплати та пенсії давно надходять на картки, і майже кожен банк має свій сервіс із накопичення коштів його клієнтів. Керувати онлайн-гаманцем дуже зручно. Його можна налаштувати на округлення суми витрат і залишку на картці.

Наприклад, ви купили пачку цигарок за 28 гривень 50 копійок. У цьому випадку 1 гривня 50 копійок надійде на скарбничку, якщо в програмі ви встановили округлення від суми до 10. Або виберіть фіксовану суму для всіх витрат. Наприклад, 5 гривень від кожної витрати може непомітно принести вам у кінці місяця 300-500 гривень.

Валютний експеримент (3 600 гривень)

Для початку можна щомісяця купувати 10 доларів чи євро. Остання – більш стійка валюта, яка вартуватиме вам у межах 300 гривень. Під кінець року матимете 120 іноземних купюр – на сьогодні близько 3 600 гривень. Записуйте курс валют кожного місяця, коли обмінюватимете гроші, щоб у кінці року визначити, заробите ви на обміні чи втратите. Якщо вклали більше ніж вдасться виручити з обміну, зачекайте сприятливого моменту. Зрештою ці кошти таки принесуть позитивний результат.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вгору