Статті

Розум переможе: як вилікуватися без ліків

Організм людини – це така суперсистема, яка здатна відновлюватися самостійно, без щонайменших лікарських втручань. Це чудово доводять так званий «ефект плацебо» та американська лікарка, цілителька, ораторка, засновниця співтовариства з охорони здоров`я та благополуччя Лісса Ренкін у своїй книзі «Перемога розуму над медициною: революційна методика оздоровлення без ліків».

 

Плацебо – що то за «звір» такий?

Плацебо у найзагальнішому вигляді визначають як речовину без якихось лікувальних властивостей, яку використовують шляхом навіювання пацієнту глибокої віри, що він нібито приймає дієві ліки від своєї конкретної хвороби.

Плацебо – це лікування абсолютною переконаністю хворого в цілющих властивостях насправді абсолютно даремного препарату, не шкідливого і не корисного. Фактично плацебо – це лікування виключно силою віри та думки.

Протилежний плацебо ефект називається ефектом ноцебо. Наприклад, спецслужби різних тоталітарних режимів проводили наступний медичний експеримент над в`язнями. Людину стовідсотково переконували, що металева ручка дверей розпечена, і змушували торкнутися її долонями. Насправді ручка була абсолютно холодною. Але коди людина, переконана у своїй свідомості, що метал розпечений, торкалася холодної ручки, на її долоні з`являвся справжній опік!

Ось на такому ж ефекті непохитної віри заснований і метод доктора Лісси Ренкін.

 

Як віра зцілювала безнадійно хворих

Дослідження доктора Ренкін вражають. 3500 пацієнтів брали участь в її експериментах. Усі вони були невиліковно хворими, страждали на захворювання серцево-судинної системи, хворіли на рак або на СНІД. Кожний випробував усі можливі методи лікування і дійшов до останньої межі, коли згасає остання надія.

І ось Лісса Ренкін організувала «лікування» людей, які одною ногою стояли вже в могилі, за допомогою пігулок-плацебо, отих самих «пустишок». При цьому люди свято вірили, що пігулки їм допоможуть, що вони приймають якісь новітні експериментальні засоби боротьби з їхніми хворобами.

Яке ж було здивування експериментаторів, коли почалися випадки одужання! Наприклад, злоякісна пухлина містера Райта зменшилася вдвічі, а скоро вона щезла взагалі, він одужав.

Пустишки-антидепресанти виліковували від депресії. На голові людей, які рано облисіли, почало з`являтися волосся. Багато людей, які мучилися від мігрені, виліковувалися після того, як їм кололи уколи-плацебо. Усі випадки чудесного одужання задокументовані.

На одужання людини впливає не лише її хороший настрій і віра в те, що призначений препарат подіє. Піклування лікарів, медичних сестричок і близьких – ось що тримає невиліковно хворих на цьому світі.

 

Постулати Лісси Ренкін

  1. Надія.

Це двигун, який веде людину життєвим шляхом. Якщо людині є заради чого жити, вона швидше переможе будь-який недуг.

  1. Спілкування.

Частіше хворіють саме самотні люди. Оточуючи себе тими, для кого ти важливий, ти укріплюєш свій стан. Позитив, який тобі дарують близькі, – найкращі ліки.

  1. Духовне життя.

Люди, які постійно відвідують церкву, живуть набагато довше, ніж ті, хто її ігнорують. Медитації, різні духовні практики корисні для нашого організму, зміцнюють зв`язок людини з Космосом, Вищим Розумом.

  1. Робота

Цікава, творча робота допомагає відволіктися від думок про хворобу. Коли людина захоплена, їй нема коли хворіти, вона може одужати сама по собі.

 

Можливо, в майбутньому нам зовсім не знадобляться ліки і ми зможемо зцілювати себе силою свого розуму!

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вгору