Статті

У Прилуках правоохоронці кинули за грати безневинного військового пенсіонера?

Днями перший заступник Голови Національної поліції України В`ячеслав Аброськін відзвітував у соцмережі Facebook про черговий професійний подвиг прилуцьких правоохоронців.

Як повідомив пан Аброськін, у звичайному гаражі, власником якого є колишній військовослужбовець Збройних Сил України, а нині військовий пенсіонер, житель Прилук, працівники поліції Чернігівщини виявили та вилучили величезний арсенал зброї.

В гаражі екс-військового на території гаражного кооперативу вилучено дев`ять ящиків з гранатами Ф1, запали до цих гранат і велику кількість патронів.

Пан Аброськін справедливо зазначив, що з таким арсеналом можна спокійно розгорнути бойові дії.

Далі пан Аброськін гнівно називає військового пенсіонера «комірником», який добряче підготувався до пенсії, адже, мовляв, все звик нести собі додому, особливо зброю, щоб і на пенсії почуватися як на службі. Наприкінці свого посту в соцмережі високий поліцейський начальник красно подякував своїм колегам із Чернігівщини, які позбавили жителів міста Прилуки небезпечного “сусідства”.

 

По «гарячих» слідах, та ще й після інформації високопоставленого правоохоронця, на подію відгукнулася прес-служба поліції Чернігівської області.

З того відгуку дізнаємося, що військового пенсіонера – власника гаражного приміщення – затримано та за фактом вилучення боєприпасів розпочато досудове розслідування. Правоохоронці, мовляв, з`ясовують мотиви – а власне задля чого колишній захисник Вітчизни влаштував у себе в гаражі склад зброї? Кримінальне провадження розпочато за ч.1 с.253 КК України

Від себе додамо, що за цією статтею жителю Прилук загрожує від двох до п`яти років тюрми.

До речі, цю інформацію поспішили розповсюдити чимало ЗМІ. Ось так і лишилися б читачі переконаними, що прилуцькі правоохоронці вдало «накрили» чергового зберігача зброї, якими в наш час мало кого здивуєш. Тому, як грім серед ясного неба, пролунало повідомлення у тій же соцмережі Facebook громадського активіста з Прилук Сергія Головні.

Так от, за даними Сергія Головні прилуцькі правоохоронці, як-то кажуть, «сіли у калюжу», запроторивши за грати безневинну людину. Ім`я того військового пенсіонера-прилучанина – Сергій Ситник. Він дійсно є власником вищезгаданого гаража, в якому й знайшли зброю. Ось тільки протягом останніх трьох років Ситник здавав це гаражне приміщення зовсім іншій людині – такому собі Олександру Каменюку, теж жителю міста Прилуки.

А далі вже й зовсім цікаві речі починаються. Виявляється, орендар Олександр Каменюк… наклав на себе руки якраз перед Великодніми святами з невідомих поки що причин. Відомо тільки, що ті самі злощасні боєприпаси були винесені з військової частини, розташованої в місті Житомирі.

Звичайно, інформацію від активіста Головні треба ще десять разів перевіряти. Але вже сьогодні, м`яко кажучи, не зрозуміло, чому не з`ясувала місцева Служба Безпеки, яким чином зброя з Житомирської військової частини опинилася в Прилуках?

Між тим, активіст Головня віддає належне місцевим прокурорам за те, що вони не погодили затримання та вручення підозри військовому пенсіонеру Ситнику у зв’язку з відсутністю доказів його причетності до знайденого арсеналу.

І хто ж тепер відповість за те, що людину, колишнього офіцера Збройних Сил, без рішення суду обливають брудом у соцмережах, ставить слушне питання громадський активіст. Адже лише суд, за українськими законами, має право назвати громадянина злочинцем. Ось так «грандіозний» успіх правоохоронців на прилуцьких теренах перетворився на грандіозний провал. Поки що. А надалі вже час покаже – якщо досудове слідство таки спроможеться на з`ясування правди.

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вгору