Статті

Веселі лайфхаки: ТОП-5 незвичайних способів використання смартфону

Порад щодо використання багатьох функцій смартфона в Мережі вистачає. Ми вирішили піти іншим шляхом, згадавши відому пораду не забивати цвяхи мікроскопом. Хіба не можна в принципі мікроскопом забити цвях? Мікроскоп, звичайно, від цього зіпсується, але ж і цвях буде забитий!

Отже, ваш смартфон можна використати наступним чином…

1. Смартфон замінить велику лампу

Йдеться не про ліхтар смартфона, точніше, не лише про ліхтар пристрою. А про те, щоб освітити всю кімнату. Увімкніть ліхтар на смартфоні, покладіть пристрій догори ліхтарем на стіл. А на ліхтар поставте зверху пластикову пляшку з водою.

  1. Смартфон допоможе не загубити гроші

Ви зібралися на пляж. Та гадаєте, як зробити, щоб у вас не витягли гроші з гаманця, поки плаваєте. А ось як. Покладіть гроші між телефоном та чохлом для нього. Мало хто здогадається, що там у вас гроші заховані. Ну, звичайно, якщо у вас не вкрадуть смартфон…

  1. Потужний будильник

Просто будильника на смартфоні вам недостатньо, щоб по ньому прокинутися, навіть якщо у вас в апараті в якості будильника встановлено сирену? Не біда – є спосіб підсилити звук та вібрацію. Покладіть смартфон із увімкненим будильником та вібрацією в чашку чи стакан. Задеренчить так, що прокинетеся в будь-якому разі!

  1.  Щоб просто вижити

Старі смартфони дехто викидає чи продає на запчастини, хтось тримає на полиці як резервний варіант. Але до оргінальності їм далеко – нам вдалося дізнатися про одного з далекоглядних сучасників, котрий готується до найгірших перспектив майбутнього.

Чолов’яга тримає свій старий заряджений смартфон із завантаженими картами усієї країни й інструкціями з виживання в екстремальних ситуаціях у металевому ящику під ліжком. Мовляв, у випадку ядерного вибуху вся більш сучасна електроніка вийде з ладу внаслідок електромагнітного імпульсу, а цей смарт житиме і йому вижити допоможе.

  1. І нарешті, найбільш «топове» використання смартфона.

У вас закінчилися свічки для торту на день народження? Ну, ось подивіться…

 

Фото із сайтів ADME, Смекалочка, BLOG

 

Натисніть, щоб прокоментувати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вгору